Новости

Шоубиз

Актерот Џони Деп во врска со неговата адвокатка

Актерот Џони Деп, по серијата неуспешни врски, ја најде љубовта со адвокатката Џоел Рич, потврди Пејџ Сикс.

Џоел го застапуваше Деп во неуспешно судење за клевета против британскиот таблоид The Sun. ​​

Адвокатката моментално е во процес на развод од сопругот со кој се омажи во 2011 година, а никој не знае како започнала нејзината врска со актерот.

Сепак, близок извор ѝ открил на јавноста дека Деп и адвокатот се запознале дискретно во хотел на самиот почеток на нивната романса, а таа присуствувала и во Вирџинија за да го поддржи актерот за време на судскиот процес против Амбер Херд, иако тогаш Џоел немала професионална обврска во случајот.

Евротип
SNBROKER
To Top