Новости

Шоубиз

Бритни Спирс повторно полудува!?

Како што знаеме, поп ѕвездата и некогашната музичка икона неодамна се ослободи од ,,канџите” и старателството на нејзиниот татко, но дали тоа навистина требаше да се случи?!

Голем дел од јавноста ја поддржуваа и бараа нејзино т. н. ослободување. За неа дури се снимаа и документарци и добро сме запознати со движењето ,,Free Britney”, но со последните неколку објави пејачката ги загрижи нејзините најголеми фанови кои веројатно се каат за нивните мислења.

Инаку пејачката постојано објавува,, голи фотки”, ама изгледа дека овој пат ја претерала!

Не би должеле многу, затоа што се што треба да видите, стои на нејзиниот инстаграм профил, а потоа сами заклучете.

Евротип
SNBROKER
To Top