Новости

Шоубиз

Дали и Кејти Пери се соочува со парализа на лицето како Џастин Бибер

Кејти Пери моментално има концертна турнеја, но фановите се загрижија за еден немил момент кој се случи пред еден ден.

Имено, поп ѕвездата, на паузата помеѓу две песни, го отвори ширум едното око, но се чини над другиот капак на десното око, нејзиниот мозок нема никаква ингеренција.

Социјалните мрежи поплавија со коментари меѓу кои велат дека тоа е последица на вакцината против ковид 19, други пак претпоставуваат дека станува збор за реакција од купот пластични операции и лошиот ботокс кои повеќе од веројатно е дека во нешто,, потфрлиле” и трети шпекулираат или се плашат дека во прашање е истата дијагноза на парализа на лицето што неодамна ја покажа светски познатиот музичар Џастин Бибер.
Како и да е, од друга страна во одредено интервју пред месеци, Кејти зборувала токму за овој проблем. За неконтролираното паѓањето на очниот капак, а за конкретниот момент, пејачката сеуште се нема огласено.

Евротип
SNBROKER
To Top