Новости

Шоубиз

Ева Лонгорија во костим за капење идеален за ниските дами!

Не е невообичаено пониските дами да станат икони на стилот во холивудските кругови, но има еден исклучок.

Ева Лонгорија е пример што можеме да го следиме кога се соочуваме со дилемата што да облечеме. Летото пристигна, и се чини дека имаме победнички костим за капење за пониските жени. Погледнете како изгледа Ева во летен амбиент, облечена во сино бикини со класичен крој, а покрај тоа, погледнете и фотки за тоа како изгледа деновиве оваа актерка што ја стекна нејзината популарност од серијата ,,Домаќинки”. Ева во приватниот живот е можеби апсолутна спротивност од ликот на Габи кои таа го толкуваше во истоимената серија, па јасно се гледа дека таа повеќе го преферира природниот и едноставен изглед.

 

Евротип
Евротип
To Top