Новости

Шоубиз

И додека светот е во криза, Ким Кардашијан во дворот изградила мини „трговски центар“ за нејзините деца

Последниот екстравагантен потег на Ким Кардашијан е дека таа изградила уличка во нејзиниот двор каде има мини продавници наменетеи за шопинг само за нејзините деца.

Тоа е затскриена „мини шопинг уличка“ во задниот дел од нејзиниот двор, а дали со овој потег ѕвездата од „Keeping Up With the Kardashians “ можеби ги разгалува своите најмили, не би коментирале. Но, од друга страна сепак би напоменале дека се излишни сите критики за нејзината постапка, па затоа да молчиме затоа што не сме биле на нејзино место. Девојката поминува низ развод…Но и нејзината банкарска сметка има дебела позадина. Па зошто пак да не ги разгалува? Нивната насмевка вреди многу повеќе од било што на светот. Нели? Тоа е нејзиниот начин.

Би бил ли и нашиот, ако имавме барем дел од нејзиниот длабок џеб? Да не се лажеме, сигурно.

Целиот текст, проверете го на линкот.

Евротип
Евротип
To Top