Новости

Шоубиз

Конечно е снимена специјалната епизода на „Пријатели“!

Минатата недела конечно беше снимено специјалното продолжение на Пријатели, „The One With The Reunion“, пишува Би-Би-Си.

Серијата „Пријатели“ беше најголемиот ситком во 90-тите години на минатиот век и таа најде нова генерација фанови (и критичари) благодарение на репризите кои се постојано се враќаа во етер на телевизиските екрани и стриминг услугите како Нетфликс.

Инаку што се однесува до содржината, таа сеуште се чува во тајност, но сепак во некои интервјуа, актерите споменаа дека тие нема да ги играат истоимените улоги од култната серија и приказна, туку ќе се играат самите тие.

За што ќе станува збор, едвај чекаме да видиме.

GOLD
To Top