Новости

Шоубиз

Некогаш и сега – Како изгледаат денес актерите од ,,Сам дома” од 1990 година

Режирана од Крис Колумбус и продуцирана од Џон Хјуџс ,,Сам дома” е американска комедија од 1990 година која беше највисоко рангирана комедија на сите времиња.

Не веруваме дека постои некој кој не ги знае авантурите на осум годишното момче Кевин кое останува дома само за божиќниот одмор.

Возбудливата приказна, е нешто што се памети низ генерации и е секогаш однова инспирација за нови делови кои ја следат првичната вонвременска идеја.

Но, погледнете колку всушност времето поминало и колку се промениле рабптите. Некогаш и сега. Еве како изгледа актерската екипа денес. За некои од нив, можеби и малку ке се разочарате.

Евротип
SNBROKER
To Top