Новости

Шоубиз

Остри критики за несоодветниот аутфит на Меган Маркл

Меган Маркл и принцот Хари се појавија како едни од специјалните гости на галата „Salute to Freedom“ во Њујорк.

Принцот Хари на овој свечен настан додели пет награди за воените ветерани од војската на САД.

Но, очите и вниманието на јавноста, всушност ги украде понежната половина на прицот. Меган носеше црвен долг и впечатлив фустан со длабоко деколте од Каролина Херера, кој на прв поглед е навистина воодушевувачки, но со оглед на пригодата, тоа е ужасна и непристојна модна грешка, се само едни од многуте коментари на социјалните мрежи кои критички ја обвинија војвотката.

Евротип
Евротип
To Top