Новости

Шоубиз

ПОСЛЕ 6 ГОДИНИ ПАУЗА, БИЈОНСЕ СО НОВ АЛБУМ

Бијонсе се враќа на музичката сцена. Светски популарната 40 годишна пејачка, објави дека наскоро ќе го издаде својот нов албум.

По тој повод, мегапопуларната убавица и музичка ѕвезда, сними фотосесија за најпрестижниот британски Вог, а ние мораме да признаеме дека смелите модни комбинации, специфичниот дизајн, боите на она што таа го носеше, не освоија и едвај чекаме да дознаеме што ќе се ,,крие” во нејзиниот албум.

 

Евротип
SNBROKER
To Top