Новости

Шоубиз

Се сеќавате ли на оваа холивудска убавица? – Денес нема ни трага ни глас од нејзината убавина

Ни трага од поранешната убавица: Познатата актерка се уништи со ботокс

Познатата актерка е фотографирана на улиците на Калабасас, Калифорнија, а ретко кој можел да ја препознае.

Американската актерка и ѕвезда на серијата „Melrose Place“ Хедер Локлир се појави речиси непрепознатлива, но сепак не можеше да им побегне на дежурните папараци.

Таа веќе неколку месеци не се појавува во јавноста, а сега се забележува дека изгледа сосема поинаку.

Нејзиното лице изгледаше отечено, додека очите и беа едвај отворени.

Причината за нејзиниот поинаков изглед веројатно е резултат на бројните естетски корекции, но и долгогодишното консумирање алкохол. Хедер еднаш го оперирала носот и образите со филери, а се чини дека претерала и со ботоксот.

Хедер своевремено медиумите ја карактеризираа како секс бомба, важеше за перспективна и талентирана актерка. Пред неа имаше светла кариера, но низата лоши одлуки и бракови како и зависностите ја доведоа до пропаст. Публиката ја памети по сериите „Династија“ и „Мелроуз плејс“, а медиумите порано беа особено заинтересирани за нејзиниот живот.

Евротип
SNBROKER
To Top