Новости

Шоубиз

Фотографиите на Скарлет Јохансон во костим зa капење: Аплауз за актерката која не ги следи нереалните стандарди за убавина

Скарлет Јохансон беше фотографирана во костим за капење на јахта и несвесно ни одржа важна лекција за прифаќање на женското тело.

Во ерата на фотошоп, апликации за лице, разни филтри и други алатки со кои жените на социјалните мрежи се преправаат до бесвест, вистинско освежување е да се види самосвесна жена во костим за капење која го покажува телото на најдобар можен начин.

Од вчера во медиумите кружат фотографии од актерката Скарлет Јохансон направени на јахта во Хемптонс. Жената која важи за една од најубавите природни убавици на планетата, беше фотографирана во сосема опуштено летно издание, а во текот на целата своја кариера од повеќе од 15 години едвај неколку пати се појави во бикини.

Евротип
SNBROKER
To Top