Новости

Шоубиз

ФОТО: Каролина Гочева во секси, ултра кратко фустанче ги покажа идеалните нозе

Поп-ѕвездата Каролина Гочева одамна немала настап, всушност не снимала речиси од кога почна пандемијата. Па така таа така, во неделата, со уште неколку пејачи, беше на снимање во Македонската опера и балет. Во мини фустан, со два метри нога и секси штикла,  поп-ѕвездата потсети на времињата кога пред короната, кога имаше настани,манифестаци,концерти,сешто.  „Ходник полн спомени“, напиша Каролина, која и овој пат привлече вниамне заради изгледот.

GOLD
To Top