Новости

Шоубиз

Џенифер Лопез го украде целото внимание на сцената во Лос Анџелес

На сцената на доделувањето на Американските музички награди (AMA) во Лос Анџелес, се појави една од најпопуларните пејачки чие име моментално е најактуелно низ целиот свет. Станува збор за Џенифер Лопез која го украде целото внимание на сцената.

52 годишната актерка, се појави во бел фустан, романтична креација на Долче и Габана.

Според она што публиката го виде, сите низ водушки заклучуваат дека Лопез изгледа беспрекорно во било каква комбинација.

Евротип
SNBROKER
To Top