Новости

Занимливости

ВИДЕО: Сензитивна Божикна реклама воодушеви милиони луѓе ширум светот, погледнете зошто

Божикната реклама на стоковната куќа Џон Левис со години е најочекуваната реклама за Божик, а таква репутација стекна бидејќи никогаш не разочарала.

Откако ѕвезда на ланската реклама беше Елтон Џон, оваа година се одлучиле за анимирана варијанта во која вниманието го краде слаткиот змеј Едгар. Сензитивната реклама за пријателството и фактот дека еден искрен, убав гест може да направи огромна разлика, досега ја погледнале над 9 милиони луѓе, само на Јутјуб.

Погледнете зошто:

GOLD
To Top