Новости

Занимливости

(Видео) Руски ентузијасти изградиле колиба врз шасијата на старо комбе

Најновиот проект на руската екипа кои своите необични трансформации на возила ги прикажува на јутуб каналот Garage 54 е вистинска куќа на тркала.

Русите за основата го искористиле старото комби UAZ, на која ја надградиле колибата.

Погледнете го видеото на кое се забележани првите чекори во изградбата на оваа патувачка колиба.

GOLD
To Top