Новости

Занимливости

Модели на ниски чевли кои веќе станаа апсолутен хит на социјалните мрежи!

Виоката потпетица досега беше асоцијација за сексапил, но денес работите стојат поинаку.

Модните дизајнери во трка со времето каде постојано се преферираат најнови заклучоци во поглед на овој свет, овој пат го пласираат мислењето што зборува дека не мора да бидете поткачени на високи и незгодни штикли за да изгледате убаво.

Овие модели се слични на познатите балетанки кои до пред некое време жените ги обожаваа. Време е за нешто ново, лесно и интересно каде нема да ве болат зглобовите, глуждовите и нема да испуштате вени, а сепак ќе изгледате феноменално во вашиот кежуал аутфит кој одлично ќе се вклопи со овие фантастични ниски чевли.

 

GOLD
To Top