Новости

Занимливости

Урнебесно комично! – Актер ги имитира холивудските ѕвезди и нивните стајлинзи!

Том Ленк е холивудски актер кој е најпознат по серијата „Buffy the Vampire Slayer“.

Но, актерот ја стекнува и својата популарност преку својата комична страна. Инаку Том преку урнебесни и малку бизарни фотографии ги имитира стајлинзите на познатите ѕвезди, а ние мора да признаеме дека е доста добар во своите намери бидејќи навистина ни го привлече вниманието.

GOLD
To Top