Новости

Занимливости

ВИДЕО: Објавен новиот трејлер за филмот Спајдермен со Том Холанд

Новиот филм за Спајдермен пристигнува ова лето, а Марвел и Сони Пикчрс го објавија вториот трајлер, кој изгледа многу добро.

Том Холанд ќе ја има главната улога во филмот „Spider-Man: Homecoming“, откако претходно имаше улога во филмот „Captain America: Civil War“.

Роберт Дауни Џуниор во филмот ќе го игра соработникот на Спајдермен Тони Старк, додека Мајкл Китон ќе игра главен негативец.

„Spider-Man: Homecoming“ во кината ќе биде од 7 јули 2017 година.

 

GOLD
To Top