Новости

Занимливости

Гест за пофалба – Преслатко девојче се преправа дека храната подготвена од нејзината мајка е превкусна!

Кога бевте деца, сигурно омилени јадења ви биле хамбургер, пица и слична храна која и не е баш здрава.

Но, тука секогаш биле родителите да зготват нешто поинакво. Дали сме го сакале тоа? Не! Но, сме морале, па понекогаш и низ солзи сме проголтувале од подготвената храна која не ни била баш вкусна. Но, ние како деца го искажувавме незадоволството и воопшто не ни паѓаше на памет да бидеме културни и да се преправаме дека оброкот ни ги задоволува вкусовите.

Ова девојче го прави сосема спротивното. Па за да не ја разочара нејзината мајка, тврди дека она што го јади е премногу вкусно. Гест за пофалба. Видео што ќе ве насмее и ќе ве потсети дека детската искреност е присутна и покрај што ова преслатко девојче сака да ја ,,камуфлира”.

Евротип
SNBROKER
To Top