Новости

Занимливости

Имала толку многу операции што не може да се сети како изгледала: Сака да биде жива Барбика

Кендис Клос потрошила вистинско мало богатство на пластични операции и други процедури за да изгледа како куклата Барби.

Оваа девојка во текот на две години имала толку многу естетски зафати и корекции што таа и луѓето околу неа заборавиле како изгледала порано.

Сепак таа го претворила во ,,бизнис” својот „барби“ изглед така што заработува како модел на платформата OnlyFans, каде што ги објавува своите провокативни фотографии.

Меѓутоа, откако ја направи последната операција, поточно вбризгувањето филери во секој дел од нејзиното лице во текот на септември, донела неочекувана одлука да се врати на она што навистина била.

Погледнете како изгледа оваа девојка тука, па нареден пат девојки, убаво е да размислите пред да се одлучите на вакви чекори. Затоа што нели… ова ,,лудило” се повеќе станува тренд во светот.

Евротип
SNBROKER
To Top