Новости

Занимливости

Ова девојче има магичен глас и го освои аплаузот од целиот свет!

Овој магичен глас доаѓа од едно прекрасно девојче кое за прв пат се појави на сцената на популарното шоу ,,Американски талент”.

Златно копче и директен пласман во полуфиналето беше резервирано за овој англиски глас.

Инаку во прашање беше изведба на валцер од операта Ромео и Јулија. Публиката аплаудираше на нејзината изведба, а и целиот свет е магепсан од нејзиниот вчудоневидувачки талент.

СН Брокер
To Top