Новости

Занимливости

Пресреќна жена организирала забава по повод разводот со бившиот сопруг!

На една од најпознатите папарацо фотографии на сите времиња, стои пресреќната Никол Кидман, која буквално скока од радост на улица кога конечно се разведила од Том Круз, во 2001 година.

Калифорниската писателка и продуцентка Лиз Моупин одлучи да ја пресоздаде таа фотографија на прославата на нејзиниот развод.

Лиз Маупин (34) организирала дури и забава за заедно со нејзините пријатели да го прослави разводот, а во таа прилика таа ја облекла истата облека што ја носеше Кидман за средбата со нејзините адвокати пред 20 години.

Погледнете го целосниот текст тука.

Евротип
SNBROKER
To Top