Новости

Занимливости

Уникатни тетоважи за сите вљубени парови – Нешто необично кое можеби ќе ја замени бурмата

Вљубените парови кои сакаат да ја крунисаат врската со брак, се почесто се одлучуваат на необични чекори.

Необична венчавка, необично место за венчавката, музика, необичен стил на аутфит. Овој пат, зборуваме за нешто што може да го замени фустанот и да биде исто толку необично како и останатите други соништа со кои сакате да го избегните клишето.

Сепак дали воопшто ќе ги купите бурмите или не, наш предлог за оние кои не сакаат правила, се овие тетоважи кои ќе останат вечно да раскажуваат дека вие сте создадени еден за друг.

GOLD
To Top