Новости

Астрологија

Дневен хороскоп (25.09.2019)

ОВЕН

Работa: Ве очекува помош околу работните проблеми кои не сте успеале да ги решите сами. Пред вас е период кој носи добри промени.

Љубов: Задоволни сте од ситуацијата која ја имате со саканата личност, и убаво ви е.

Здравје: Се чувствувате добро, и немате проблеми.


БИК

Работа: Вашата посветеност на работата на крајот ќе ви се исплати. Може да очекувате поволен период на ова поле.

Љубов: Јавно го покажувате интересот за личноста која ви се допаѓа. Наскоро ве очекува почеток на врска.

Здравје: Ќе ви годи масажа.


БЛИЗНАЦИ

Работа: Судски прашања кои останале нерешени, можете да ги довршите во следниот период, и тоа во своја корист.

Љубов: Пред вас е период кој може да ви донесе доста компликации на полето емоции. Водете сметка околу комуникацијата.

Здравје: Ќе ви годи физичка активност.


РАК

Работа: Очекувајте дека ќе успеете да остварите подобрување на заработувачката. Нови шанси ви се укажуваат сега.

Љубов: Подготвени сте да се пуштите во нова врска. Ве очекува поволен период за вљубување и романтика.

Здравје: Се чувствувате добро.


ЛАВ

Работа: Очекувајте дека ќе бидете задоволни од исходот на случувањата во текот на денешниот ден.

Љубов: Саканата личност пријатно ќе ве изненади. Може да очекувате добар период за љубов.

Здравје: Внесувајте повеќе течности.


ДЕВИЦА

Работа: Имате многу работни обврски денеска, па важна ви е организацијата за да успеете се да завршите на време.

Љубов: Немате големи грижи околу односот со саканата личност. Убаво функционирате и задоволни сте.

Здравје: Пад на имунитетот.


ВАГА

Работа: Ве очекува поволен ден за обавување на работни обврски. Бидете одговорни околу својата работа.

Љубов: Наскоро ве очекува нова љубовна врска. Личноста која ви се допаѓа ќе покаже дека сака врска.

Здравје: Одлично се чувствувате.


ШКОРПИЈА

Работа: Успешно ќе ги решите проблемите кои сте ги имале на работното поле. Очекувајте дека ќе имате доста среќа.

Љубов: Ако сте слободни, поволен е ден за ново познанство.

Здравје: Мали проблеми со бешика.


СТРЕЛЕЦ

Работа: Очекувајте дека околностите на ова поле ќе ви се менуваат во следниот период.

Љубов: Саканата личност полека губи доверба во вас и често се карате. Врската ви влегува во сериозна криза.

Здравје: Имате проблеми со варењето на храната.


ЈАРЕЦ

Работа: Пред вас е период кој моеже да донесе нова соработка од која ќе бидете задоволни.

Љубов: Иако постојат одредени работи околу кои не се сложувате со саканата личност, можете да најдете компромис.

Здравје: Добро.


ВОДОЛИЈА

Работа: Заедно со своите соработници остварувате добра атмосфера на работното поле.

Љубов: Преку круг на пријатели остварувате ново познанство кое може да прерасне во емотивна врска.

Здравје: Без големи проблеми.


РИБИ

Работа: Конечно ќе ги остварите своите работни цели. Пред вас е поволен период.

Љубов: Можно е да сте подготвени на тоа да ви се случи нова љубов. Конечно, сте ставиле точка на врската од минатото.

Здравје: Ќе ви годи масажа.

Евротип
SNBROKER
To Top