Новости

Астрологија

Дневен хороскоп (03.02.2021)

ОВЕН

Сакате деловен успех. Вашите деловни планови се прилично прагматични, а вие сте оптимист. Ве очекува интересен познаник, кој првично се претвора во флерт. Расположени сте за понатамошно дружење. Се чувствуваш добро.

БИК

Бизнисот се развива нормално, а вашите финансии се очекува да се подобрат. Емоционално сте заинтересирани за личноста со која отворено флертувате. Имате поголеми очекувања отколку потенцијална врска. Здравјето е стабилно.

БЛИЗНАЦИ

Претпоставениот иницира деловен разговор. Ве известува дека е задоволен од вашата изведба. Пофални зборови ви се пријатни. Можноста за влез во љубовниот триаголник е отворена. Емоциите работеа за вас. Здравјето е солидно.

РАК

Ве чека деловна средба каде ќе се истакнете и ќе успеете да постигнете нов деловен договор. Вие сте многу посесивни кон вашиот партнер. Вие сакате тој да ве гледа само вас и никој друг. Здравјето е стабилно.

ЛАВ

Комуникацијата со колегите не е најдобра и не успевате да најдете заеднички јазик. Ве чека непланирана промена на деловните планови. Бракот е стабилен, но партнерот мисли дека сте многу ладен кон него. Расположението е во опаѓање.

ДЕВИЦА

Непланирани проблеми на работа ве чекаат што не успеете да ги решите целосно. Отворено разговарате со сопругата за тоа што се случува на работа и тој ви ја дава својата поддршка. Внимавај. Некој го сака. Вие сте лошо расположени.

ВАГА

Деловната состојба е одлична. Успешни сте во бизнисот, и финансиски сте задоволни. Пред вас е ново запознавање со личност која остава одличен прв впечаток. Копнееш по убов. Неговото здравје е солидно.

ШКОРПИЈА

Ве очекуваат непријатности на работа. Постои тим што не ви се допаѓа, па ќе ве нападнат. Не посветувате премногу внимание на брачниот другар. Бидете внимателни, бидејќи некому му се допаѓа. Можни се проблеми со синусите.

СТРЕЛЕЦ

Добар ден е да побарате и да добиете заем ако веќе сте аплицирале. Вие сте вреден и амбициозен на работа. Врската ја сфаќате прилично сериозно. Не сте свесни дека другата страна е склона кон флерт. Здравјето е стабилно.

ЈАРЕЦ

Вие сте многу задоволни од развојот на соработката со странски соработници. Се обидувате да ги подобрите финансиите. Имате изразена потреба да сакате и да бидете сакани. Имате тенденција да флертувате и да барате партнер. Здравјето е солидно.

ВОДОЛИЈА

Кога станува збор за работата имате доза несигурност. Ве очекуваат проблеми што можете да ги решите и покрај фактот дека се сомневате во себе. Несигурни сте кога станува збор за брачен другар. Се плашите дека не се појави трето лице. Нервите ви се чувствителни.

РИБА

Фокусирани сте на деловни обврски и успешни. Вие се потпирате на интуицијата при донесување деловни одлуки. Имате симпатија и се обидувате да ја добиете. Потенцијалната врска ќе биде од таен тип. Се чувствуваш добро.

GOLD
To Top