Новости

Астрологија

Дневен хороскоп (04.07.2022)

ОВЕН

Може да очекувате поволен период во кој ќе можете да ги решите деловните проблеми што ве оптеретувале. Искрени сте со саканата личност и се надевате дека ќе ви возврати. Уживате да спортувате.

БИК

Може да очекувате да бидете задоволни од ситуацијата во областа на работата. Вие не планирате промени. Може да очекувате период во кој ќе посакате поголеми промени и важни одлуки со вашата сакана. Крвотокот е чувствителен.

БЛИЗНАЦИ

Можно е наскоро да добиете некоја важна одлука од областа на работата. Ве чека значајно потпишување. На полето на љубовта ве чека поволен ден да остварите ново познанство што може да ви значи. Грижете се за чувствителната кожа.

РАК

Може да очекувате да имате шанса да ја смените работата ако досега сте се стремеле кон тоа. Пред вас е нов познаник што може да донесе многу страст и возбуда во вашиот живот. Консумирајте повеќе овошје.

ЛАВ

Земете предвид каков впечаток ќе оставите на лицето со кое планирате деловна соработка. Се чувствувате некако осамено и треба да се случи промена во полето на љубовта. Склони сте кон депресија.

ДЕВИЦА

Обидете се да бидете упорни и истрајни за да го постигнете она што сте го зацртале на деловно поле. Ви се допаѓа личност која покажува дека е ладна кон вас. Нема здравствени проблеми.

ТЕРЕЗИЈА

Пред вас е многу поволен период за работата во која можете да добиете нова понуда за соработка. Вие не треба да имате компликации со емотивен партнер кој ви е посветен. Ќе ви годи една прошетка.

СКОРПИЈА

Ако соработувате со странство, треба да се подготвите за некое чекање и одложување. Не присилувајте се кога станува збор за вашето емотивно поле. Бидете подготвени за препреки. Се чувствувате добро.

СТРЕЛЕЦ

Вашата финансиска состојба треба да биде подобра и подобра. Судбината сега е во ваша корист на ова поле. Не ви е лесно отворено да ги покажете своите чувства затоа што на некој начин сè уште се плашите од одбивање. Чувствителен урогенитален тракт.

ЈАРЕЦ

Можете да очекувате позитивни одлуки во областа на работата. Пред вас е добар период за да напредувате. Ве чека добар ден за љубов во кој ќе имате можност да запознаете сакана личност. Вашето здравје е добро.

ВОДОЛИЈА

Обидете се да останете доследни на деловните цели кои сте си ги поставиле во овој период. Ако сте слободни, можете да очекувате да запознаете додворувач кој ќе покаже дека е многу упорен. Следува вашето закрепнување на здравствен план

РИБА

Може да очекувате поволен ден. Ако од тогаш сте имале проблеми, можете да ги решите сега. Ако сте слободни, имате добар ден да флертувате, но сè уште немате почеток на нова врска. Проверете го крвниот притисок.

Евротип
SNBROKER
To Top