Новости

Астрологија

Овие нешта хороскопските знаци не би ги направиле под ни едни околности!

Постојат граници за секоја една работа што или не ви е по волја или едноставно тоа е црвеното светло кое никогаш не би го преминале. Ова се работите кои хороскопските знаци не би ги направиле ,,под ниикакви околности”!

Овен – Никогаш не би го направил она што повеќето од луѓето би го направиле!

Бик – Никогаш не се предава!

Близнаци – Нема да признае дека згрешил!

Рак – Никогаш нема да започне дискусија.

Лав – Нема да се жртвува за „поголемо добро“.

Девица – Нема да ги намали неговите заслуги со цел некој друг да има корист.

Вага – Никогаш нема да дозволи да попушти од нејзината констатација шго ја пресметала на нејзината ,,вага”.

Шкорпија – Никогаш нема да ги изневери оние што најмногу ги сака.

Стрелец – Тој никогаш нема да стори нешто без да биде свесен за фактите.

Јарец – Никогаш нема да донесе одлука само врз основа на она што другите му го кажале.

Водолија – Никогаш нема да ги игнорира неговите инстинкти.

Риби – Ќе простат, но никогаш нема да заборават.

GOLD
To Top