Новости

Мода и убавина

Афро фризури – за оние кои сакаат промена!

Има девојки кои брзо го густираат нивниот стајлинг кој се однесува на имиџот и негата на косата.

Доколку се пронаоѓате во нив, еве ви предлог варијанта за нова промена.

Афро фризурата денес, и тоа како одговара до модерниот кежуал аутфит, па освен што ќе бидете забележана, сепак ќе бидете ИН и тренди девојка!

 

 

GOLD
To Top