Новости

Мода и убавина

Високи потпетици во бои на страста и летните шаренила!

Неодоливо висока потпетица потпишана од  Rossi  во боја на страста,  го привлекува вниманието на модните трендсетерки.

Christian Louboutin-кралот на високата потпетица ја произведе во тотално шаренило како најубаво добредојде на пролетта.

Култниот модел „So Kate“  во инспиративно издание е потврда за тоа.

Евротип
Евротип
To Top