Новости

Мода и убавина

Долгите сукњи – повторно ИН ова лето! Погледнете со што се може да ги искомбинирате!

Долгите сукњи и ова лето ќе бидат најомиленото парче од целосниот аутфит а секоја жена. Девојките сакаат да го носат не само поради неодоливиот изглед и излузионистичкиот трик кој зборува за лажната висина, туку и поради неговата комоција.

Раскошни во шарени бои или еднобојни и едноставни. Нив ги има во секакви варијанти. Сукњи со висок и низок струк, сукњи со шлиц или целосно покриени. Пантолон – сукњи и безброј варијанти кои не само што можете да ги носите во денски кежуал варијанти, туку во комбинација со високите потпетици, вие ќе го имате совршениот изглед и во вечерните прилики.

Погледнете со што се може да ги искомбинирате долгите сукњи и со малку помош од аксесоари, маички и капи, ќе изгледате феноменално во ова жешко лето што ни претстои. Дочекајте го подготвена.

 

GOLD
To Top