Новости

Мода и убавина

Долги џемпери како фустани-најнов тренд на модерните трендсетерки!

Модерните трендсетерки уште еднаш се потврдуваат во нивната креативност и излегуваат по улиците со најновиот тренд. Долги џемпери како фустани.

Широките плетени џемпери нудат комоција и одлично се комбинираат и со класични штикли или чизми, како и со патики.

GOLD
To Top