Новости

Мода и убавина

Заводлив  и егзотичен тон на парфем по кој мажите полудуваат!

Овој атрактивен мирис е магнетичен за спротивниот пол. Со својата   состојка на јасмин, цвет од портокал,  нота на кафе, сандаловина и ванила, создава уникатност и зависност.

Black Opium Eau De Parfum Intense, никого не остава рамнодушен.

Препуштете  им се  на убавината на заводливоста и освојувајте со голема доза на самодоверба. Овој мирис ќе ви донесе  мистерија во ноќта на  убавината.

Култното шишенце во сина нијанса    потпишано од  Oliver Creps, Nathali Lorson, Marie Salamagne, Honorin Blanc, носете го постојано  со себе. Никогаш не се знае.

 

GOLD
To Top