Новости

Мода и убавина

Изгледајте совршено и на плажа

Летото веќе е на повидок, а сите ние веќе размислуваме за плажа, сино море, коктели…а во сета таа замисла, жената изгледа совршено…

Летните аксесоари се нешто кое мора да се има во летните денови, а особено кога се сончаме на плажа или пак пиеме некој коктел во кафулето на плажа.

Костим за капење во модерни бои, одличен материјал кој совршено стои на телото. Но тоа не е се…тука е и пареото кое е во истата шара со костимот за капење во комбинација со торбата за на плажа. За комплетен изглед на плажа или прошетка ќе ви бидат идеални удобни апостолки во цветен принт и пепито дизајн.

За жешките летни денови носете лесно, пријатно фустанче со разигран егзотичен принт, ткаенина со тенок микро набор за удобно носење и  можноста да го комбинирате секој ден.

Со Lisca следете ги модните трендови и изберете според Вашиот вкус од богатата колекција на костими за капење, фустани, здолништа, палеа, кафтани, торби и апостолки…

Бидете модерни и тренди на плажа, сите погледи нека бидат насочени кон вас…

lisca.mk

Евротип
Евротип
To Top