Новости

Мода и убавина

Карирано сако – вашето омилено парче за секојдневните модни комбинации!

Долго, струкирано или не. Карирано во секакви нијанси. За елегантни прилики, а истовремено и штосно за спортски или кежуал варијанти и комбинации со патики наместо високи потпетици.

Можеби најубавото парче облека кога немате друга идеја на памет. Нешто што можете да го комбинирате со се, а секогаш ќе изгледате убаво, модерно и блескаво чисто и средено. Класично и секогаш во мода, но сега, во овие денешни услови и модни спознанија и миксови, уште полесно за кобинирање, без да се плашите дека би направиле некоја непоправлива модна утка.

GOLD
To Top