Новости

Мода и убавина

Кратки панталони со висок струк – вашиот моден летен избор за во секоја пригода

Ова лето се популарни шорцеви со висок струк. Шорцот е секако поопуштена варијанта од здолништето и панталоните. Формалните шорцеви изгледаат атрактивно со кожни каиши,траки и копчиња. Шорцот повеќе не е само за на плажа, „перење на автомобилот“ или пак „брзо претрчување до блиската продавница“. Шорцот е повеќе од тоа. Во него можете да прошетате и во обиколка на музеј како и на вечерна романтична прошетка со својот сакан.

GOLD
To Top