Новости

Мода и убавина

Миди здолништата инспирација за Chloe и Chanel

Здолништата во миди должина го добиваат својот примат во колекциите на модните агенции како Chloe и Chanel за престојната сезона.
Женствените миди здолништа го допират сјајот на романтиката во боја на сонце, небо, лист, земја и корал. Во жешките денови се комбинираат со рамни сандали секако, а во есенските со патика-тенис.
Чувствувајте се удобно, лежерно и неодоливо привлечно.

Евротип
Евротип
To Top