Новости

Мода и убавина

Модели на сукњи со кои ќе ги полудите мажите оваа сезона!

Миди здолништата долго време беазаменети со долгите сукњи или оние до над колена. Истите беа комбинирани со патики и спортски блузички се со цел да се направи микс помеѓу класичната жена и спортски стил. Но, оваа сезона изгледа се враќаме на евергринот претставен преку мини здолништата во боите на есента. Овие модни парчиња блогерките ги комбинираат со високи чизми до над колена. Бидете модерни, привлечни, неодоливи секогаш во тек со најновите модни изданија.

GOLD
To Top