Новости

Мода и убавина

Нова линија на венчаници од Сара Џесика Паркер кои како да излегле од бајка!

До почетокот на свадбените сезони, Сара и американскиот трговец Гилт понудуваат посебна колекција која нуди 10 различни фустани и тоа од класични модели до костуми и комбилизони. Покрај тоа, актерката создаде 15 пара свадбени чевли во соработка со Gilt и нејзиниот сопствен бренд SJP.

– Не само што е стилот на Сара Џесика Паркер познат во светот, туку таа има единствена визија. Во оваа колекција, таа ја претстави својата беспрекорна смисла авкус- вели Том От, претставник на Gilt.

Колекција на венчаници и обувки наскоро ќе бидат достапни за продажба.

 

GOLD
To Top