Новости

Мода и убавина

Парфемот ,,Bvlgari Omnia Crystalline” -одличен избор за оваа сезона

Парфемот „Bvlgari Omnia Crystalline“ плиска со сопствените кристални капки од цветен лотус, бела сандаловина и „ стаклен “ бамбус. Мирисот на мистичната Индија ја допира и благата нота на азиска круша како базна структура на заводливото мирисно шише.
Разбудете ги сетилата и збогатете ја вечерната тоалета со уште едно ново неодоливо шише парфем и почувствувајте ја заводливата и привлечна страна на својата женска природа и оваа есен.

GOLD
To Top