Новости

Мода и убавина

Пролетни штикли во цветни бои кои ќе ги обожавате!

Оваа сезона, избегнете го клишето од еднобојни класични штикли и заблескајте каде и да одите. Ви ги претставуваме т.н. ,,шармерки”. Наш сензационален пролетен предлог кој ќе го надополноќи вашиот аутфит вез да се мислите што да комбинирате.

Едноставно облечете еднобојни кошули или блузи со сукњички или панталони и искомбинирајте со шарени цветни штикли кои каде и да одите нема да ве остават туку така незабележани и безгласни.

Овие штикли зрачат со позитивна енергија, рдфлектираат убава аура и расположение и се романтични и слатки. Погледнете ги моделите во кои се сопна нашето око. Се надеваме дека ја збогативме вашата модна ,,глава” со нова идеја.

 

GOLD
To Top