Новости

Мода и убавина

Светликавите чизми на италијанскиот бренд Серџо Роси!

Освен светликавата облека, зимската сезона нема да бидат аобиколени и измичките за кои модерните блогерки и трендсетерки почнуваат веќе да полудуваат. Според уличната мода и пласираните модни фотки по социјалните мрежи, се покажа дека младите трендетерки и тоа како сакаат да внесат малку сјај во нивниот аутфит.

Затоа, италијанскиот бренд Серџо Роси, веќе ги промовира своите светликави чизмички до глужд украсени со овој блескав додаток.

Високата потпетица на овој сјаен модел е 10,5 сантиметри и може да се најде во три бои: розова, црна и сребрена.

Погледнете неколку слики од овој гламурозен модел и инспирирајте се за вашиот следен аутфит во кој и тоа како ќе останете впечатливи.

GOLD
To Top