Новости

Мода и убавина

Спремни ли сте за на плажа?

Спремни сте ли за на плажа. Доколку сте од оние типови кои знаат да бидат практични, но истоврдмено и убави и дотерани, задолжително со себе понесете си удобен летен плажа – фустан. Наша препорака би билс да одберете широк модел кој малку би се проѕирал со што можете да се одлучите за везениот крој. Така под него би го откриле костумот за капење кој би можел да биде во контра бкја од фустанот само за да се зголеми впечатливиот ефект. Со овој модел не само што ќе бидете модна летна икона на плажата, туку исто така можете да го носите и како фустан варијанта во вечерните излегувања каде се разбира не би го носеле костимот за капење под него, туку некој друг припиен фустан или блуза. Ако веќе не сте се обезбедиле со фустан за на плажа, наоравете го тоа, а ако веќе го имате, не знаеме што чекате. Побрзајте и уживајте разладувајќи се. Сепак модерни и никогаш обични.

GOLD
To Top