Новости

Мода и убавина

Стилот на Мишел Обама по напуштањето на Белата куќа (фото)

Мишел Обама повеќе не е прва дама на САД, но тоа не значи дека треба да го заборавиме и запоставиме нејзиниот моден вкус и нејзините избори.

stilot-na-michelle-obama-po-napustanjeto-na-belata-kukja-001.jpg

Всушност, откако излезе од Белата куќа, Мишел успеа да излезе од модните прописи и закони.

Досега била фотографирана на повеќе јавни настани и на одмор во Италија каде конечно ја ослободи својата лежерна страна.

Извор: crnobelo.com.mk

 

GOLD
To Top