Новости

Мода и убавина

ФОТО: Victoria’s Secret ја претстави новата колекција костими за капење

По тригод ишна пауза, Victoria’s Secret создаде нова колекција костими за капење. Познатиот бренд сними рекламна кампања за да ги презентира новите бикини и едноделни костими.

Ангелите Сара Сампајо, Џасмин Тукс, Роми Стријд, Лаис Рибеиро, како и најновиот ангел Барбара Палвин позираа на плажа. Ним им се придружија моделите Грејс Елизабет, Лорена Реј, Меган Вилијамс и Ајдан Куртис.

GOLD
To Top