Новости

Мода и убавина

Цртаните на Дизни и денес се модна инспирација за секоја жена!

Сите ги знаеме принцезите на Дизни. Како мали бевме фасцинирани од нивните балски фустани, боите и нивната грациозност.

Цртаните пленеа со боите кои преовладуваа и беа предодредени за конкретната проекција.

И денес е сето тоа возможно само што нивниот аутфит, можете да го промените во современи кежуал комбинации. Нивното усогласување на боите нека ви служи секогаш како топ инспирација за совршен изглед особено во топлите денови.

 

GOLD
To Top