Новости

Мода и убавина

Гучи предлага: Овој ,,моден додаток” да не го носиме само на плажа

Гучи одлучи гумените сандали кои веројатно одамна ги носевте само на плажа, да бидат дел и од уличната мода и стилизирањето на модните комбинации во поглед на кежуал аутфитот.

Моделот кој многумина го избраа поради неговата пристапност и практичност, можеби не беше најубав „на око“, сепак, Гучи одлучи дека таканаречените „желе чевли“ се токму она што ви треба оваа сезона особено ако сакате да се наречете себе си трендсетер.

Евротип
SNBROKER
To Top