Новости

Мода и убавина

Ева Лонгорија во гламурозно издание на Канскиот фестивал

Холивудската актерка Ева Лонгорија, на втората вечер на Канскиот фестивал, посветена на новиот филм „Top Gun: Maverick“, продефилира на црвениот тепих во гламурозна тоалета потпишана од дизајнерката Кристина Отавијано.

Воодушевувачкиот фустан ја направи да блесне оваа шармантна актерка чија креација личеше како да е направена од парчиња скршено стакло, огледало. Ева го финишира модниот изглед со накит од Шопард кој совршено се вклопи со сребрената тоалета.

Евротип
SNBROKER
To Top