Новости

Мода и убавина

Еве која ќе биде најпопуларната боја на чизми за претстојните студени денови

Високите чизми до над колена со големи потпетици се најпопуларниот тренд оваа есен.

Барем тоа се случува кај многу модни блогерки ширум светот. Бојата на чизми пак што ќе биди најактуелна е кафеавата, а  моделите најчесто се изработени од кожа. Сепак, тука би го споменале и гумените чизми како неизбежен есенски модел, најчесто за во дождливите денови. Погледнете за што зборуваме.

Евротип
SNBROKER
To Top