Новости

Мода и убавина

Заводливо и софистицирано – Тесни здолништа до над колена!

,,Big come back” на тесните здолништа до над колена. Во уличната мода, овие здолништа не беа толку популарни и до пред некое време се некако тие се поврзаа со деловниот аутфит, што макар и во тој свет имаа заменска форма со официјалните одела од блејзер и панталони.

Денес овој модел повторно е популарен и може да ве инспирира за уште една летна модна приказна.

Евротип
Евротип
To Top