Новости

Мода и убавина

Зимскиот кежуал аутфит за 2020та

Дебели јакни, ,,big size” палта и бунди… И сето тоа во комбинација со патики и тренерки е новиот кежуал изглед на модерните блогерки кои зимава ја диктираат модата.

Во продолжение погледнете како тоа изгледа и уживајте во овој стил кој пред се ви нуди удобност.

Евротип
Евротип
To Top